Informacje o Dare2Tri

Ponad 22 lat doświadczenia

Poznaj Alexa de Boer, CEO

Alex de Boer

Założyciel Dare2Tri jest wyjątkowo aktywnym sportowcem. Ukończył zawody Ironman na Hawajach oraz dwie inne imprezy serii Ironman. Do tego ukończył ponad 16 innych triathlonów na całym świecie. Alex rozpoczął swoją przygodę z ubraniami i piankami triathlonowymi w 1995 roku. Początkowo był dystrybutorem pianek Ironman a w otrzymał licencje na produkcje kolekcji Ironman Active dla World Triathlon Corporation. Dzięki 22 letniemu doświadczeniu w zarządzaniu produkcją i jakością, korzystając z własnych doświadczeń zawodniczych i szczegółowej znajomości potrzeb triathlonistów, Alex stworzył markę Dare2Tri aby móc oferować produkty najwyższej jakości. Witajcie w Dare2Tri…

Tworzenie idealnej pianki zmienia się na przestrzeni lat, setek różnych testów i poprawek. Najmniejszy detal może mieć ogromny wpływ na wydajność zawodnika i możliwości pianki. Dzięki współpracy podczas testów zarówno z profesjonalnymi sportowcami jak i amatorami gwarantujemy, że otrzymasz optymalną wydajność w każdym zakupionym produkcie. Oferujemy głównie sprzedaż bezpośrednią. Dzięki temu otrzymasz produkt najwyższej jakości w rozsądnej cenie.

Dare2Tri używa najlepszej jakości materiałów i najnowocześniejszej technologii produkcji by tworzyć wygodne i wyporne pianki triathlonowe. Dodatkowe korzyści to poprawiona pozycja pływacka, utrzymywanie stałej temperatury ciała i elastyczność dla najwyższej wydajności.

Dare2Tri to nie tylko Alex de Boer. W Polsce współpracują z nim i z chęcią pomogą Tobie w wyborze odpowiedniego produktu:

Anna Weinzieher – olimpijka, instruktorka sportów wodnych, licencjonowany trener

Marcin Rudawski – 5-krotny Mistrz Świata

Marcin Pokrywiński – triatlonista amator, wizjoner i pasjonat 

Instagram Photos

Kontakt

M & M Sport sp. z o.o.

Prezydencka 7/1
00-072 Warszawa
NIP: 701-068-09-74


0048 - 600 784 964

Konto:
68 1030 0019 0109 8503 0015 2891 

 
 

Payment types

 

© 2017 Dare2Tri – Dare2Tri is a registered trademark of Sport Import Europe b.v.